Hakkımızda

    1960 Yılında kurulan firmamız; 1997 yılında tarım makinaları imalatına başlamıştır. Firmamız pancar üreticisi değerli çiftçilerimizin Pancar Hasat ve Pülverize ilaçlama makinalarını imal etmektedir. 

   Üstün kaliteli makine ve ekipman imalatı ile amacımız pancar üreticisi Türk çiftçilerinin üretim ve hasat kalite ve kazancını artırarak geliştirmektir. Üretici giderlerin çok önemli yer tuttuğu günümüzde, tarımsal üretimde tasarruf en önemli ilke haline gelmiştir.
Bu sebeple, kaliteli hasat ve tasarruf ilkeli Rotolift Sistem pancar sökme tarım aleti gibi performansını ispatlamış olan tarım makine ve ekipmanlarımız tercihinize sunulmaktadır.
Makinalarımız,
pancar sökümünde minimum yakıt ile hasarsız hasat, iş kolaylaştırıcı ve ekonomik yapısı,  firmamıza özgü benzersiz özellikleriyle, zor doğa koşullarında bile pancar çiftçisinin güvenilir kazanç kaynağı olmaktadır. 

    Barış Makina olarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinirken, kalite politikamızı yakın ilgi ve geliştirici ikazları ile sürekli destekleyen çiftçi dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.
 


Copyright 2009 © Barış Makina Otomotiv San. Tic.